WYNAJEM SYSTEMU TOUR-GUIDE

Zapraszamy do kontaktu biura podróży, przewodników, a także firmy, obiekty kulturalne do wynajmu SYSTEMU TOUR - GUIDE umożliwiającego komfortowe oprowadzanie grup, bądź też ułatwiającego  prowadzenie konferencji, spotkań biznesowych.

Zastosowanie rozwiązania typu System Tour Guide podczas oprowadzania grup zarówno wewnątrz obiektów, jak również z zewnątrz w znaczący sposób podnosi poziom świadczonych usług i rozwiązuje problem komunikacji między przewodnikiem, a grupą. Wprowadzenie takiej innowacji spotyka się z dużym zainteresowaniem wśród turystów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów wyjazdów turystycznych, a tym samym ich Klientów, zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu kompletnego Systemu Tour-Guide. Do kontaktu zachęcamy również organizatorów konferencji - system ten idealnie podnosi poziom konferencji, w której np.  uczestniczą zagraniczni goście i obowiązkowe jest tłumaczenie. Sprawdza się również podczas spotkań branżowych powiązanych ze zwiedzaniem nowoczesnych obiektów technologicznych (tzw. wyjazdów technicznych).

Dysponujemy nowym systemem, kompleksowo obsługującym 50-cio osobową grupę.

SZCZEGÓŁY OFERTY: 

Kompletny/całkowicie nowy System Tour Guide Okayo WT-300 zawiera:

- 2 x zestaw po 25 szt. odbiorników, umieszczonych w 2 przenośnych walizach,

- 2 nadajniki (1+1 dodatkowy)

- mikrofon przewodnicki, 

- bezinwazyjne, higieniczne słuchawki EM-101,

- smycze do zawieszenia odbiornika na szyi,

- 1 x walizka/ładowarka zbiorcza HDC-300 24-komory,

- każdy odbiornik oznakowany logo firmowym Eventyt,

- system działa na (52x2szt) AKUMULATORY!

Wartość sprzętu wynosi: 16772,30 PLN BRUTTO

 

prosimy o kontakt w sprawie dostępności. 

 

OGÓLNE WARUNKI WYNAJMU:

Koszty odbioru i transportu kompletnego Systemu Tour-Guide ponosi w całości Zamawiający.

Zamawiający zobowiązuje się używać System Tour-Guide zgodnie z jego przeznaczeniem i wyłącznie podczas określonej w umowie imprezy turystycznej.

Zamawiający ponosi odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia Systemu Tour-Guide zmniejszające jego użyteczność ze względu na cel jakiemu służy, w szczególności za zniszczenie, uszkodzenie bądź utratę całości bądź poszczególnych elementów systemu. W przypadku uszkodzenia/zagubienia urządzenia w trakcie jego użytkowania przez osoby którym zostało ono powierzone na czas trwania imprezy, Zamawiający zostanie obciążony kwotą 100% zniszczenia danego elementu systemu. Najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od zakończenia okresu wynajmu, Zamawiający zobowiązany jest zwrócić sprzęt, ponieważ każdy dzień zwłoki wobec wskazanego terminu traktowany będzie jako kolejny dzień wynajmu.

Całość zapisów reguluje UMOWA WYNAJMU powyższego sprzętu, protokół jego przekazania w stanie kompletnym, które zostaną przesłane do Państwa.

Do zestawu dołączona zostanie również instrukcja obsługi.

Polecamy film, obrazujący zalety powyższego systemu TOUR-GUIDE WT-300  

http://www.youtube.com/watch?v=lN7lmbdkslQ#t=108

 

Mamy nadzieję, iż powyższa oferta skłoni Państwa do decyzji o wypożyczeniu sprzętu.

Zapraszamy do kontaktu. 

Z poważaniem

Małgorzata Ryt

Właściciel

tel.: 693-831-913

EvenTYt