Aktualności

W czerwcu 2021 zorganizowany został integracyjny wyjazd do Wrocławia, którego tematem przewodnim była zabawa w poszukiwanie ukrytych w różnych miejscach miasta symboli Wrocławia - KRASNOLUDKÓW. 

Czytaj więcej

 ZLATA PRAHA

Zachęcamy do realizacji wyjazdów integracyjnych w stolicy Czech. Zapraszamy do kontaktu.  

Przykładowy program poniżej.

Czytaj więcej

Zachęcamy do realizacji wyjazdów integracyjnych na Ukrainę - przykładowy, dłuższy program integracji poniżej. 

Zapraszamy do kontaktu, ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb. Zachęcamy do rezerwacji terminów na drugą połowę 2021 r. oraz na 2022 r. !  

Czytaj więcej

Organizacja kuligu w Wiśle – Doliną Białej Wisełki 

W dniu 21.02.2020 r. zorganizowany został wyjazd integracyjny, połączony z kuligiem Doliną Białej Wisełki.  

Kulig zorganizowany został w Beskidzie Śląskim - w Wiśle i połączony był z biesiadą góralską zorganizowaną w szałasie. Trasa kuligu biegła wzdłuż malowniczego potoku Białej Wisełki – Wisła Czarne, w kierunku szczytu Baraniej Góry, z której to wypływa największa polska rzeka Wisła. Jadąc tą trasą Goście podziwiali piękno beskidzkiego lasu, rozkoszowali się widokami. Pęd koni, pochodnie, muzyka beskidzka wprawiły wszystkich uczestników w nastrój góralskiego klimatu. Po przejażdżce planowane zostało zorganizowanie biesiady w góralskiej kolybie, z muzyką, przy ognisku z pieczeniem kiełbasek. Podczas biesiady w szałasie przygrywał grajek gawędziarz, tym samym podczas imprezy Goście również mieli okazję potańczyć.  

 

Czytaj więcej

Piknik Ekologiczny pod hasłem "JESTEM EKO Z GMINĄ WŁOSZCZOWA" - za nami :-) 
Dzieci korzystały z zaproponowanych warsztatów powiązanych z tematyką segregacji odpadów, smogu, upcyclingu. 
Dopełnieniem był z pewnością spektakl o tematyce przyrodniczej "Awanturka z leśnego podwórka", dmuchańce i jak zawsze kurs dojenia krowy :-)

ZACHĘCAMY DO SZERSZEJ RELACJI:  http://www.eventyt.pl/realizacje/27,piknik-ekologiczny-pod-haslem-jestem-eko-z-gmina-wloszczowa-

Czytaj więcej

W dniu 06.05.2019 r. na portalu internetowym Gminy Włoszczowa - organizatora Pikniku Ekologicznego - zachęcamy do relacji.

 

 

Czytaj więcej

Udany Piknik Ekologiczny we Włoszczowie

05.06.2019

W dniu 05.06.2019 r. na portalu internetowym Powiatu Włoszczowskiego ukazała się relacja z Pikniku Ekologicznego - zachęcamy do przeczytania:   "Udany Piknik Ekologiczny we Włoszczowie":

"Starosta Włoszczowski Dariusz Czechowski i Wicestarosta Łukasz Karpiński uczestniczyli dziś w Pikniku Ekologicznym, który odbył się przy Domu Kultury we Włoszczowie. Sponsorem tego ciekawego edukacyjnego wydarzenia był bowiem również Powiat Włoszczowski.

Starostowie mieli możliwość przyjrzeć się występom artystycznym oraz ciekawym warsztatom promującym zachowania ekologiczne. Wśród nich były m.in.: „Laboratorium Ekologiczne”, „Latawce – hasioloty, czyli zbuduj ze śmieci coś co poleci”, „Stoisko Edukacja – Segregacja” , „Foliówki to nie bańki mydlane” i wiele innych. Dzieci, które pojawiły się na pikniku na pewno się nie nudziły, a dzięki kreatywnej zabawie przyswoiły sobie wiele ekologicznych zachowań z zakresu ograniczania ilości odpadów, oszczędzania wody, prądu oraz dbania o cenne zasoby przyrodnicze naszej ziemi. Włodarze naszego Powiatu również musieli wykazać się praktyczną znajomością proekologicznych zachowań uczestnicząc w warsztatach segregacji odpadów. Dobrej zabawy i wrażeń nie brakowało zatem nikomu."

LINK:  http://www.powiat-wloszczowa.pl/index.php?c=article&id=1655

 
  •  

Piknik Ekologiczny pod hasłem "JESTEM EKO Z GMINĄ WŁOSZCZOWA" - relacja filmowa 

Telewizja Włoszczowa - ZACHĘCAMY

 

Czytaj więcej

WYNAJEM SYSTEMU TOUR-GUIDE

04.01.2019

WYNAJEM SYSTEMU TOUR-GUIDE

Zapraszamy do kontaktu biura podróży, przewodników, a także firmy, obiekty kulturalne do wynajmu SYSTEMU TOUR - GUIDE umożliwiającego komfortowe oprowadzanie grup, bądź też ułatwiającego  prowadzenie konferencji, spotkań biznesowych.

Zastosowanie rozwiązania typu System Tour Guide podczas oprowadzania grup zarówno wewnątrz obiektów, jak również z zewnątrz w znaczący sposób podnosi poziom świadczonych usług i rozwiązuje problem komunikacji między przewodnikiem, a grupą. Wprowadzenie takiej innowacji spotyka się z dużym zainteresowaniem wśród turystów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów wyjazdów turystycznych, a tym samym ich Klientów, zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu kompletnego Systemu Tour-Guide. Do kontaktu zachęcamy również organizatorów konferencji - system ten idealnie podnosi poziom konferencji, w której np.  uczestniczą zagraniczni goście i obowiązkowe jest tłumaczenie. Sprawdza się również podczas spotkań branżowych powiązanych ze zwiedzaniem nowoczesnych obiektów technologicznych (tzw. wyjazdów technicznych).

Dysponujemy nowym systemem, kompleksowo obsługującym 50-cio osobową grupę.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Kompletny System Tour Guide Okayo WT-300 zawiera:

- zestaw po 60 szt. odbiorników

- nadajnik (2 sztuki)

- mikrofony przewodnickie,

- bezinwazyjne, higieniczne słuchawki EM-101,

- smycze do zawieszenia odbiornika na szyi

- 1 x walizka/ładowarka zbiorcza HDC-300 24-komory + walizki na odbiorniki.

- każdy odbiornik oznakowany logo firmowym Eventyt,

- dodatkowo - akumulatorki, bez których działanie systemu nie byłoby możliwe.

WIĘCEJ:  http://www.eventyt.pl/wynajem-systemu-tour-guide

http://www.eventyt.pl/realizacje/6,wynajem-systemu-tour-guide

Zapraszamy do kontaktu - przedstawimy szczegółową ofertę.

Z poważaniem

Małgorzata Ryt

Właściciel

tel.: 693-831-913

EvenTYt

SYLWESTER 2018/2019

W dniu 31.12.2018 - Stary Rok postanowiono zakończyć kuligiem po Lasach Nadleśnictwa Kobiór.

Wieczorowa porą, przed dalszą częścią zabawy zorganizowany został kulig dla grupy 30-to osobowej. Dwa powozy konne przewiozły Gości urokliwą leśną trasą. Uczestnicy podziwiali piękno leśnej okolicy, rozkoszowali się widokami, a pęd koni wprawił wszystkich w miły nastrój.

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NADCHODZĄCYM ROKU 2019! 

Zapraszamy do galerii:

Czytaj więcej